O patronie

Historia
szkoły

Nasza szkoła
dzisiaj

Tradycje

Informacje
dla kandydatów

Osiągnięcia

 

N
A
S
Z
E

M
I
A
S
T
O


O
K
O
L
I
C
E


I
N
F
O

 

Osiągnięcia naszych uczniów w latach 94-97

1994/95

Nazwa olimpiady, konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko nauczyciela

Nazwisko ucznia

Klasa

XXI Olimpiada Historyczna

Laureat eliminacji ogólnopolskich

mgr Marta Wieczorek

Sebastian Tałaj

3b

Konkurs pt. "Europa w szkole"
prace literackie

Finalista w elimin. ogólnopolskich

nagroda - wyjazd do Austrii

mgr Elżbieta Kiedrzynek

Rafał Grzegorczyk

 

1c

Konkurs "Przyroda twój przyjaciel"

Wyróżnienie w finale wojewódzkim

mgr Elżbieta Sowa

Magdalena Kubat

Luiza Kowalska

2a

2a

Konkurs "Przyroda twój przyjaciel"

Praca opisowa "Mój los"

Wyróżnienie w finale wojewódzkim

mgr Beata Koszyk

Piotr Błaszczyk

Jakub Pirecki

3c

3c

XIX Popisy krasomówcze młodzieży

II miejsce w finale wojewódzkim

IV miejsce w finale wojewódzkim

mgr Elżbieta Kiedrzynek

mgr Elżbieta Kiedrzynek

Sylwia Wiewióra


Magdalena Ziomek

1d


4d

Zawody pływackie o puchar naczelnika Wydz. Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Częstochowie

IV miejsce styl dowolny, klasyczny i grzbietowy

dystans 50m

mgr Lucyna Grela

mgr Teresa Skrzypczyk

mgr Zbigniew Najman

Katarzyna Blachnicka

Michał Konopka

Krystian Przedziński

Artur Bolesławski

Piotr Świniarski

Paweł Łysak

Krystyna Wachelka

Agata Sosnowska

4b


3b

3b


3d

1e

1e

1c


1d

XVII Ogólnopolski rajd na orientację "Podkurek '94"

II miejsce w kategorii T. Juniora

mgr Beata Koszyk

Igor Rumiński

Krzysztof Kowacz

2a

2a

Mistrzostwa Częstochowy i Wojew. w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

IV miejsce w mistrzostwach Częstochowy

VIII miejsce w eliminacjach wojewódzkich

mgr Teresa Skrzypczyk

Monika Ułamek

Agnieszka Wilk

Sabina Caban

Monika Gibaszek

Dorota Zdziebłowska

Agnieszka Pińczyńska

Małgorzata Mizera

Katarzyna Błach

Anna Tasarz

Agnieszka Radło

Donata Lizurej

Anna Sławuta

1a

4c

4c

4d

4d


2d


2d


2d

2d

2d

3a

3a

I Andrzejkowo-Mikołajkowe marsze na orientację w kategorii T .J.

III miejsce w województwie

mgr Beata Koszyk

Jakub Pirecki

Krzysztof Pietrzak

3c

4e

Mistrzostwa Ortografii Szkół Średnich woj. częstochowskiego

V miejsce

mgr Teresa Kunert

Paweł Haładyn

2c

II Noworoczne Marsze na orientację

IV miejsce T. J.

mgr Beata Koszyk

Krzysztof Pietrzak

Jakub Pirecki

4e


3c

Wojewódzkie Mistrzostwa Tenisa Stołowego

I miejsce drużynowe w el. miejskich

VI miejsce w finale woj.

mgr Lucyna Grela

mgr Teresa Skrzypczyk

Magdalena Kruk

Małgorzata Orzeł

Aneta Tomżyńska

4b

4b

3a

"Fotograficzny obraz - ocena metod postępowania z odpadami w Twojej miejscowości"

II miejsce w finale wojewódzkim

mgr Ewa Wilk

Sylwia Opalska

4b

Konkurs Nastolatków Ośmiu Wspaniałych Częstochowy

Jeden z ośmiu wspaniałych

mgr Grażyna Muskała

Rada Młodzieży

Tomasz Nowakowski

4b

Konkurs Wiedzy Morskiej "Polska leży nad Bałtykiem"

I miejsce w zawodach rejonowych

mgr Wojciech Kaleta

Piotr Borowik

Monika Skorek

4a

4a

Wojewódzkie Zawody Strzeleckie o "Srebrne Muszkiety"

III miejsce w kategorii chłopców

mgr Wojciech Kaleta

Tomasz Kos

Wojciech Klecz

Dariusz Bednarski

Michał Szymczak

1c

1c

1d

1d

XVII Międzyszkolne Zawody Matematyczne

IV miejsce

mgr Zofia Suchy

Anna Rajca

1b

 

Konkurs "Europa w szkole"
prace plastyczne

Wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

mgr Elżbieta Sowa

Barbara Przybył

Magdalena Pielużek

Irmina Czyż

1a

1b


1b



1995/96

Nazwa olimpiady, konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko nauczyciela

Nazwisko ucznia

Klasa

XX Olimpiada j. angielskiego

Laureat - 8 miejsce

mgr Jolanta Jasińska

Agnieszka Wierzbicka

4b

Europejski Konkurs Szkolny - 1996 "Europa w szkole"

Nagroda główna - skierowanie na europejskie zgrup. do Irlandii

mgr Elżbieta Kiedrzynek

Rafał Grzegorczyk

2c

Złota Mila Częstochowy - biegi

VII miejsce drużynowo

mgr Teresa Skrzypczyk

Anna Gromakowska

Olga Bystrzycka

Małgorzata Mizera

Wioletta Książek

4a


3d


3d


4e

XVIII Drużynowe Mistrzostwa Polski w marszach na orientację "Białobrzegi"

II miejsce w klasyfikacji zespoł.

mgr Beata Koszyk

Krzysztof Kowacz

Igor Rumiński

Łukasz Gądek

Sonia Antes

Anna Kukuła

3a


3a

3a

2b

2b

IV indywidualne Mistrzostwa Polski w marszach na orientację "Matnia '95"

9 miejsce w kat. T. J.

mgr Beata Koszyk

Igor Rumiński

3a

XX Popisy krasomówcze młodzieży

II miejsce w finale woj.

mgr Elżbieta Kiedrzynek

Sylwia Wiewióra

2d

Turniej piłkarski z okazji odzyskania Niepodległości

II miejsce

mgr Zbigniew Najman

Drużyna chłopców

 

III Wojewódzki Konkurs Ortograficzny

IV miejsce

mgr Teresa Kunert

Michał Jakubowski

3c

Wojewódzkie Halowe Mistrzostwa LA

Skok wzwyż


60m - biegi

 


300m. - bieg


1000m. - bieg

II miejsce


VII miejsce


VIII miejsce

XV miejsce


XII miejsce


VII miejsce


XV miejsce

X miejsce w lidze LA o puchar ZW SZS

mgr Teresa Skrzypczyk

Monika Falk


Dagmara Janeczek

Edyta Juretko

Agnieszka Pińczyńska

Oktawia Szlagor

Monika Ułamek

Dominika Muskała

1d


1a


1d

3d


1e


2a

2b

Wojewódzki konkurs "Każdy może zostać konferansjerem - spikerem"

I miejsce

 

Maciej Galle

3d

Mistrzostwa Częstochowy w koszykówce II liga - r. szk. 95/96

VIII miejsce - pkt. 8

mgr Zbigniew Najman

mgr Lucyna Grela

Drużyna chłopców

 

Zawody pływackie o puchar Naczel. Wydz. Sportu i Turyst. UM Cz - wy

III miejsce

mgr Teresa Skrzypczyk

mgr Lucyna Grela

Hanna Bogus

Monika Falk

Barbara Mędrala

Rafał Golisz

Maciej Dużyński

Krystyna Wachelka

Dominik Dziąbor

Dawid Mizera

1d

1d

1a


3e

2b


2c


3a


2c

Ogólnopolskie zawody na orientację "Zimno '96" Poznań

VII miejsce

mgr Beata Koszyk

Krzysztof Kowacz

Igor Rumiński

3a


3a



1996/97

Nazwa olimpiady, konkursu

Nazwisko ucznia

Klasa

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

IX Olimpiada filozoficzna

Ułamek Magdalena

3b

III miejsce w finale wojewódzkim

mgr Grażyna Muskała

Europa w szkole

"Kultura Europy XXI w."

w dziedzinie literackiej

w dziedzinie plastyki

Grzegorczyk Rafał




Cwalina Marta



Świeża Bożena

3c





1b



1b

Wyróżnienie w finale ogólnopolskim



Wyróżnienie w finale og
ólnopolskim

Wyróżnienie w finale wojewódzkim

mgr Elżbieta Kiedrzynek




mgr Elżbieta Sowa

Woj. Turniej Wiedzy "Życie i twórczość literacka Henryka Sienkiewicza"

Dąbrowska Magdalena

2b

VI miejsce

mgr Elżbieta Kiedrzynek

Konkurs z okazji jubileuszu "1000 lat Austrii" - praca literacko - historyczna w jęz. niemieckim

Wichłacz Marek

3c

Wyróżnienie w finale ogólnopolskim

mgr Barbara Wieczorek

II Konkurs "Każdy może zostać konferansjerem - spikerem"

Galle Maciej

4d

I miejsce w Częstochowie

 

Turniej 8 wspaniałych województwa częstochowskiego

Grzegorczyk Rafał

3c

8 wspaniały

Wytypowany przez
szkołę

 

Wiosenne Wojewódzkie Mistrzostwa LA

Juretko Edyta na 200m

Muskała Dominika na 1500m

Folk Monika skok wzwyż

Kopacz Katarzyna

2d


3b

 

2d


3d

II miejsce


IV miejsce

 

II miejsce


IX miejsce

mgr Lucyna Grela

mgr Teresa Skrzypczyk

Współzawodnictwo sportowe dziewcząt szkół ponadpodstawowych w Mistrzostwach Częstochowy w r. szk. 1996/97

LA

Tenis stołowy

Dziewczęta
klas I - IV

 

V miejsce

Puchar i dyplom uznania

mgr Lucyna Grela

mgr Teresa Skrzypczyk

II Edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur '97"
w województwie częstochowskim

Adamus Konrad

1d

88,75 pkt.

mgr Jarosław Jeruszka